Šuniukai

čia sužinosite apie šunų gyvenimą
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 papasakojimas

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 103
Join date : 2009-09-22

papasakojimas Empty
PostSubject: papasakojimas   papasakojimas Icon_minitimeWed Sep 23, 2009 1:07 pm

Bobteilas - aviganis, kilęs iš Didžiosios Britanijos.
Išvaizda

Bobteilai yra dideli, taisyklingų proporcijų, judrūs, turi gausų gauruotą kailį. Kūnas raumeningas. Šuns akys gali būti mėlynos, rudos arba viena vienos, o kita kitos spalvos, nosis didelė, juoda. Šių veislių šunys gimsta be uodegos arba uodega būna nukertama. Bobteilų kailio spalvos būna: pilka, žila, žydra arba žydra taškuota su baltomis dėmėmis arba be jų.
Priežiūra

Šį šunį reikia kasdien šukuoti šepečiu, kartą per savaitę - dar ir šukomis, antraip kailis susivelia. Reikia valyti ausis, iškirpti iš jų plaukus. Taip pat reikia laikas nuo laiko patrumpinti nagus ir per vešlius plaukus tarpupirščiuose. Parodoje labiau vertinamas šuo, kurio užpakalis aukštesnis už pečius, todėl kartais ši ypatybė pabrėžiama. Kartais, jei neketinama skirti pakankamai dėmesio kailio priežiūrai, šie šunys apkerpami.
Charakteris

Nuovokus, lengvai prisitaiko prie bet kokių sąlygų, meilus, sumanus, ne per daug budrus, smarkus, paklusnus, nepiktas, ištikimas šeimininkui ir jo šeimai.
Dresūra

Bobteilą reikia dresuoti švelniai ir nuosekliai. Šis šuo nori įtikti šeimininkui ir retai užsispiria, todėl tinka ir nepatyrusiam žmogui. Kadangi bobteilo kailio priežiūrai reikia skirti daug laiko, patartina pratinti jį prie šukavimo nuo mažens. Antraip gali iškilti sunkumų, kai šuo paaugs ir sustiprės.
Elgesys su kitais gyvūnais ir žmonėmis

Bobteilai draugiški kitiems šunims, kambariniams gyvunėliams, vaikams, svečiams.
Mankšta

Bobteilas turi daug judėti,bet neapvers namų aukštyn kojom, jei kokią dienelę jį vedžiosite trumpai.Šis šuo dievina žaidimus su kamuoliu ir puikiai pasirodo įvariose šunų sporto rungtyse.
Back to top Go down
View user profile http://suniukai2.forumotion.com
 
papasakojimas
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Šuniukai :: B :: Bobteilas-
Jump to: