Šuniukai

čia sužinosite apie šunų gyvenimą
 
HomeCalendarFAQSearchMemberlistUsergroupsRegisterLog in

Share
 

 papasakojimas

Go down 
AuthorMessage
Admin
Admin
Admin

Posts : 103
Join date : 2009-09-22

papasakojimas Empty
PostSubject: papasakojimas   papasakojimas Icon_minitimeTue Sep 22, 2009 1:01 pm

Aliaskos malamutas – šunų veislė. Tai stambus naminis šuo, kurio veislė buvo išvesta traukti roges Šiaurėje. Kilmės šalis - Aliaska (JAV). Aliaskos malamutas dažnai yra painiojamas su Sibiro haskiu.

Vieni malamutai vis dar naudojami traukti roges kelionėse, tempti krovinius, o kiti laikomi kaip šeimos augintiniai ar parodiniai šunys. Jie negali pasirodyti šunų rogių tempimo lenktynėse geriau už kitus, mažesnių veislių šunis, tačiau gali tempti roges ilgus atstumus, bet lėčiau
išvaizda
Kailis tankus, šiurkštesnis nei Sibiro haskio. Įprastos kailio spalvos - įvairūs baltos ir pilkos spalvos atspalviai, sabalo ir balta, juoda ir balta, rusva ir balta arba visiškai balta. akys migdolo formos ir visada rudos. Mėlynos akys yra veislės nukrypimas ir nepripažįstamos parodose. Malamutų uodega yra riesta, pūkuota, plunksnos formos.
Charakteris
Aliaskos malamutai yra viena iš mažiausiai pakitusių šunų veislių, išlaikę savo formą ir savybes. Jie nėra tinkami kaip sarginiai šunys.

Malamutai yra stiprūs, turi plačią krūtinę ir didelę galvą. Patinai gali būti agresyvesni, nei patelės. Vis dėlto, malamutai yra gana meilūs žmonėms - tai gerai žinomas charakterio bruožas, dėl kurio jie yra laikomi šeimos šunimis.

Malamutai yra gana tylūs šunys ir retai loja. Jie gali kaukti kaip vilkai ar kojotai. Kaukimas beveik nesiskiria nuo vilko.
Back to top Go down
View user profile http://suniukai2.forumotion.com
 
papasakojimas
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Šuniukai :: A :: Aliaskos malamutas-
Jump to: